Dziedziny tłumaczenia

 
Złożoność współczesnej, globalnej gospodarki to proces, który w Lingua Lab obserwujemy z uwagą.
 
Śledzimy nowe językowe „modele” w branży motoryzacyjnej i w przemyśle. Jesteśmy on-line i up-to-date z dynamicznie rozwijającym się słownictwem ze świata IT i nowoczesnych technologii. Nasi specjaliści trzymają rękę na lingwistycznym pulsie medycyny, farmacji i biotechnologii.
 
Jesteśmy na bieżąco z językowymi trendami w branży PR i marketingu. Studiujemy prognozy ex ante dla nauk ścisłych i filozoficzne rozważania na temat przyszłości nauk humanistycznych. Fascynują nas zawisłości słownictwa prawniczego i nowomowa dokumentacji wewnątrz-firmowej.
 
Co jest jednak najważniejsze? Ekonomiczne korzyści współpracy z Lingua Lab odczujesz nie tylko powierzając nam tłumaczenia z zakresu finansów, ale także ze wszystkich innych dziedzin. Nasze dziedziny specjalizacji w tłumaczeniach i lokalizacji to:
Jak radzimy sobie z tak różnorodnymi projektami?
 
Możesz być pewien, że przed przystąpieniem do realizacji Twojego zlecenia dokładnie zapoznamy się z wymogami projektu i namierzymy jego newralgiczne punkty. Dzięki temu dedykowany zespół roboczy wykona zadanie błyskawicznie i zgodnie z Twoimi życzeniami.
 
Tłumacze Lingua Lab to najwyższej klasy specjaliści – lekarze, inżynierowie, prawnicy, lingwiści, którzy zanim zaczną dla nas pracować przechodzą rygorystyczną selekcję. Różnorodne branże i tematyka tekstów nie są zatem dla nas ograniczeniem, ale tylko kwestią „przygotowania odpowiedniego zespołu ekspertów i aparatury do wykonywania badania laboratoryjnego”.
 
Cóż, tacy po prostu jesteśmy. Moglibyśmy tu pewnie napisać, że każdego dnia dążymy do perfekcji, że stawiamy sobie cele i osiągamy je. To wszystko prawda lecz, naszym zdaniem, ważniejsze jest to, abyś to Ty – dzięki naszym kompleksowym tłumaczeniom i lokalizacji – był na prostej drodze do sukcesu. Parafrazując stare powiedzenie: Twoje sukcesy są naszymi sukcesami!
 
Zapraszamy do bezpłatnej wyceny i sprawdzenia, co możemy dla Ciebie zrobić w zakresie branży, w której pracujesz.


Skontaktuj się z naszym zespołem
i sprawdź nasze doświadczenie i procedury tłumaczeniowe w Twojej branży. Szybko otrzymasz bezpłatną wycenę Twojego projektu.


 
 
 

Wyślij zapytanie o tłumaczenie na adres: info@lingualab.pl

błyskawiczna_wycena_tłumaczenia_LinguaLab