Tłumaczenia informatyczne

 
Naukowcy, futurolodzy, politycy i w końcu sami twórcy rozwiązań IT są zgodni: nie ma już odwrotu od postępującej cyfryzacji, digitalizacji i informatyzacji społeczeństw. Jeśli mamy być całkowicie szczerzy – absolutnie nas to nie martwi! Co więcej, nasza współpraca z informatycznymi trendsetterami stanowi dla nas źródło nieustannej inspiracji.
 
Tłumaczenia informatyczne i fachowa lokalizacja tekstów technicznych dotyczących multimediów i IT, które możemy Ci zaoferować, stoją dokładnie na takim poziomie, do jakiego jesteś przyzwyczajony: high level.
 
Co możesz nam przekazać nam do tłumaczenia? Absolutnie wszystko! A oto kilka przykładów:
  • prezentacje multimedialne, platformy e-learningowe,
  • lokalizację gry komputerowej wraz z tłumaczeniem, testowaniem, lokalizacją grafiki, nagraniem ścieżki dźwiękowej,
  • tłumaczenia na potrzeby prowadzonych e-biznesów, portali, platform internetowych, platform igaming i online gambling,
  • materiały dotyczące innowacyjnego start-up’u,
  • lokalizację oprogramowania wraz z tłumaczeniem i testowaniem,
  • lokalizację stron WWW,
  • przekład instrukcji obsługi i dokumentacji technicznej,
  • … oraz wszelkie inne projekty językowe.

Przyczynić się do międzynarodowego sukcesu Twojego produktu? Tak, to nasz cel! Wyspecjalizowani w branży IT i Multimediów lingwiści wezmą Twoje teksty na warsztat i sprawią, że w komunikacyjnym trybie multiplayer poczujesz się w pełni komfortowo.

 
Prześlij nam online swój dokument do tłumaczenia, abyśmy mogli przygotować jego wycenę. Możesz także skorzystać z tradycyjnych metod i zadzwonić do nas po szczegółowe informacje. 
 
Specjaliści Lingua Lab grają w translatorskiej pierwszej lidze, tworząc zgrany team o nazwie “Giganci IT i Multimediów”. To drużyna gwiazd, dla której nieistotne jest, w jakim języku ma porozumiewać się na boisku, i tak zawsze wygrywa (ku uciesze naszych Partnerów).
 
Jesteś twórcą gier i multimediów? Rozgrywającym na rynku IT? Sprawdź nas. Jedyne wyrazy, których nie ma w naszym słowniku to error oraz not found.
 

Wyślij zapytanie o tłumaczenie na adres: info@lingualab.pl

błyskawiczna_wycena_tłumaczenia_LinguaLab