Tłumaczenia marketingowe i PRowe

 
Zdradzimy Ci nasz sekret.
 
Tłumaczenie tekstu marketingowego i PRowym to jak szycie ubrania na miarę. Każdy element przygotowujemy tak, aby był dokładnie skrojony do Twoich oczekiwań i potrzeb Twoich klientów a poszczególne detale połączone niewidzialną nitką. Ostatecznie tekst w nowym języku tworzy jednolitą całość i zlewa się z cechami szczególnymi docelowych odbiorców. O tak, lubimy takie „szycie”!
 
Kreując tłumaczenia marketingowe sprawiamy, że Twoje słowo zyskuje jeszcze większe znaczenie. Najpierw dokładnie uwzględniamy uwarunkowania kulturowe, badamy slang i wyrażenia potoczne, przeprowadzamy kompleksowy research i uważnie przyglądamy się dotychczasowemu wizerunkowi danej marki.
 
W Lingua Lab mamy świadomość, jakie jest najważniejsze zadanie komunikatów marketingowych – to rozwój Twojego biznesu. Gwarantujemy Ci, że dzięki naszej skrupulatnej pracy, przyciągniesz dokładnie tych klientów, do których przekaz jest adresowany i na których Ci zależy.

Jakie teksty marketingowe tworzymy? Na przykład…
  • hasła i spoty reklamowe,
  • nazwy nowych produktów i usług,
  • katalogi, broszury, ulotki, oferty handlowe,
  • informacje prasowe o Twojej firmie,
  • branżowe strony internetowe,
  • materiały multimedialne i szkoleniowe np. platformy e-learningowe,
  • …a nawet komunikaty w portalach społecznościowych, np. Facebook, Twitter.
Można powiedzieć, że w rzeczywistości Lingua Lab jest tłumaczeniowym aniołem stróżem najbardziej twórczego zespołu copywriterów. Bez względu na język, tłumaczenie wykonuje tłumacz-native speaker, który doskonale potrafi odpowiednio dobrać słowa, często „bawiąc się” ich podwójnym znaczeniem.
 
W komunikatach marketingowych najważniejsze jest, aby były właściwie zlokalizowane, czyli dopasowane do specyfiki rynku docelowego. Zatem w XXI wieku marketing i PR to nie tylko wymóg czasów i potężny biznes, ale przede wszystkim prawdziwa sztuka pisania lub czytania (jak kto woli…) między wierszami. Pozwól nam dotrzeć do Twoich klientów.
 
Jesteśmy na wyciągnięcie ręki. Zadzwoń lub napisz a zarezerwujemy dla Ciebie naszych najbardziej utalentowanych lingwistów.

Skontaktuj się z nami a my zajmiemy się Twoim międzynarodowym marketingiem. Przygotujemy także dla Twojej firmy indywidualną wycenę.

 
 

Wyślij zapytanie o tłumaczenie na adres: info@lingualab.pl

błyskawiczna_wycena_tłumaczenia_LinguaLab