Inne języki

Niezwykle ciężko podać liczbę osób mówiących w poszczególnych językach. Dzieje się tak z powodu nader częstej dwujęzyczności użytkowników, a także przez migracje, przez które człowiek używający na co dzień określonego języka, nie traktuje go jako ojczystego.
 
Kolejnym powodem niemożności precyzyjnego określenia liczby ludzi posługujących się poszczególnymi językami, jest zjawisko wypierania pewnych języków przez inne (na przykład kazachskiego przez rosyjski czy prowansalskiego przez francuski). Lista języków używanych na przykład w Europie jest trudna do sprecyzowania przez wyraźnie zauważalną w obecnych czasach tendencję do wyodrębniania nowych języków, dotychczas uznawanych za gwary w obrębie innego języka (na gruncie polskim dobrym przykładem jest kwestia odrębności języka śląskiego).
 
W profesjonalnym biurze tłumaczeń Lingua Lab oferujemy najwyższej jakości usługi związane z przekładem rozmaitych dokumentów z różnych zakresów tematycznych. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że oczekiwania i potrzeby klienta odnośnie tłumaczenia mogą się tyczyć najróżniejszych języków świata.
 
 
Właśnie dlatego w ramach naszej oferty wykonujemy także tłumaczenia w zakresie języków mniej popularnych czy mniej typowych. Poniżej przykłady:
  • z grupy języków indoeuropejskich (np. farerski, galicyjski, prowansalski, kataloński, korsykański, sardyński, retoromański, szkocki, walijski, romski),
  • z grupy języków uralskich (np. karelski, lapoński),
  • z grupy języków ałtajskich (np. tatarski, karaimski),
  • oraz inne (np. baskijski, Afrikaans, tagalog, urdu, Dari, birmański, tamilski, syngaleski, laotański, malajski, indonezyjski, pendżabski, sanskryt, suahili, uzbecki, esperanto).
Chętnie wykonujemy także tłumaczenia w kombinacji obcy – obcy, czyli z pominięciem języka polskiego.

 
Sprawdź nas. Prześlij zapytanie o tłumaczenie dotyczące dowolnego języka a otrzymasz bezpłatną wycenę swego zlecenia. Zapraszamy!
 
 
 

Wyślij zapytanie o tłumaczenie na adres: info@lingualab.pl
 

 

błyskawiczna_wycena_tłumaczenia_LinguaLab