Języki azjatyckie

 
Mamy propozycję – wykorzystaj naszą wiedzę do osiągnięcia maksymalnych efektów w kontaktach z prężnymi Azjatyckimi Tygrysami, Partnerami z Państwa Środka, Kraju Kwitnącej Wiśni czy Ziemi, nad którą opiekę sprawuje bogini Shiva.
 
Różnice językowe to jedna, a odmienna kultura to druga, istotna przeszkoda w czerpaniu zysków z tych potężnych rynków. W Lingua Lab wiemy, jak pokonać obie te bariery i przygotować doskonałe tłumaczenie, które będzie Twoją profesjonalną wizytówką. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby Twój biznes był światowym imperium, nad którym nigdy nie zachodzi słońce. Choć nie będziemy ukrywać, że pewna część tego sukcesu zależy tylko od Ciebie…
 
Jak zaistnieć w Azji?
 
Krok pierwszy należy do Ciebie – wybierz partnera, który zagwarantuje Ci skuteczną komunikację z klientem czy kontrahentem. Cała reszta to już nasze zadanie.
 
Dla Europejczyka czy Amerykanina języki azjatyckie to najczęściej egzotyka w czystej postaci. Czy z punktu widzenia mieszkańca Starego Kontynentu można sobie wyobrazić coś trudniejszego niż np. naukę chińskiego alfabetu? W Lingua Lab każde tłumaczenie jest przekazywane specjaliście z zakresu kombinacji językowej oraz tematyki tłumaczenia. Dzięki temu z łatwością radzimy sobie z każdym tłumaczeniem – z chińskiego na angielski, z niemieckiego na japoński czy z polskiego na koreański.
 
Dążymy do tego, aby tłumaczenie wykonywał tłumacz, który jest ojczystym użytkownikiem języka, na który wykonuje się przekład. Sprawia to, że odbiorca odkodowuje informację w sposób naturalny, gdyż tłumaczenie uwzględnia istniejące różnice kulturowe, dialekty czy odpowiedni styl komunikatu na potrzeby grupy docelowej. Wszystko to zależy od charakteru tekstu.
 
Z kolei podczas tłumaczeń ustnych, np. w trakcie negocjacji, tłumacz to tak naprawdę klucz do ostatecznego sukcesu. Kiedy skomplementować gospodarza i za co, jak się przywitać, w jaki sposób pić herbatę? Między innymi w tych „drobnych ale istotnych” kwestiach pomoże Ci Lingua Lab.
 
W Lingua Lab kod genetyczny doskonałego tłumaczenia zbadaliśmy uważnie i wielokrotnie – nie kryje on przed nami żadnych tajemnic. Zapraszamy po tłumaczenia w językach azjatyckich! Jeśli nadal masz do nas pytania – skontaktuj się z nami. Możesz także skorzystać z bezpłatnej wyceny lub złożyć zamówienie.
 
 

Wyślij zapytanie o tłumaczenie na adres: info@lingualab.pl
 

 

błyskawiczna_wycena_tłumaczenia_LinguaLab