Tłumaczenia angielski

Język angielski to najpopularniejszy język na świecie, a w Unii Europejskiej jego znajomość deklaruje prawie 40% obywateli krajów członkowskich (według danych Dyrekcji Generalnej ds. Komunikacji Komisji Europejskiej).
 
Mówi się, że to język globalizacji, obecny w zasadzie wszędzie: w polityce, gospodarce, kulturze. Bez języka angielskiego we współczesnym świecie funkcjonować zwyczajnie się nie da i dlatego tak ważne stają się tłumaczenia: pisemne – specjalistyczne i przysięgłe oraz ustne – konsekutywne i symultaniczne realizowane podczas konferencji.

 
W biurze tłumaczeń Lingua Lab doskonale rozumiemy, jak ważne są profesjonalne usługi translatorskie i jak wiele od nich zależy. Dlatego oferujemy najwyższej jakości tłumaczenia z języka angielskiego i na język angielski w następujących dziedzinach:

Skontaktuj się z naszym zespołem i sprawdź nasze doświadczenie oraz procedury w Twojej branży. Szybko otrzymasz bezpłatną wycenę Twojego technicznego, medycznego, finansowego, prawniczego czy innego tłumaczenia z języka angielskiego czy też na język angielski. Czekamy na ciebie w naszym biurze w Krakowie.

 
 
 

Wyślij zapytanie o tłumaczenie na adres: info@lingualab.pl
  

błyskawiczna_wycena_tłumaczenia_LinguaLab