Narzędzia wspomagające lokalizację

 
Nowoczesne laboratorium musi dysponować najlepszym sprzętem dostępnym na rynku.
 
Mając tę świadomość, Lingua Lab jest wyposażone w profesjonalne narzędzia do lokalizacji i tłumaczenia. Specjalistyczne i różnorodne oprogramowanie pozwala nam na realizację Twoich zleceń terminowo, z zachowaniem najwyższej jakości i zgodnie z Twoim budżetem.
 
Rozwiązania technologiczne nowej generacji stosujemy we wszystkich aspektach prowadzonej działalności, dlatego często możemy podpowiedzieć Ci sposoby działania, o których dotychczas nie słyszałeś. Zapytaj nas, służymy radą.
 
Lokalizacja oprogramowania, multimediów, stron internetowych, gier komputerowych, platform igaming, inżynieria lokalizacji, internacjonalizacja czy testowanie wymagają od nas ciągłego doskonalenia warsztatu. Produkty i aplikacje IT rozwijają się wszak w ogromnym tempie a my robimy wszystko, aby nasz rozwój był do tego wprost proporcjonalny. Jak? Na przykład poprzez szkolenie naszej kadry i śledzenie nowinek technicznych.
 
W usługach lokalizacji, zależnie od potrzeb, wykorzystujemy m.in.:
 
Narzędzia lokalizacyjne: Catalyst, Passolo, Multilizer, SDL Insight,
Edytory i przeglądarki tekstu: MS Word, MS PowerPoint, OpenOffice, WordPerfect, Adobe Reader, Adobe Acrobat,
Narzędzia CAT: Trados, SDLX, WordFast, DejaVu, IBM CAT tool, MetaTexis, OmegaT, STAR Transit, MemoQ, Swordfish, Fusion,
Oprogramowanie do DTP: Adobe FrameMaker, Adobe InDesign, Adobe PageMaker, Corel Draw, Interleaf, QuarkXPress, WordPerfect,
Edytory grafiki: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Corel Draw, Paint Shop Pro,
Oprogramowanie do projektowania: AutoCAD,
Oprogramowanie do tworzenia aplikacji internetowych: HTML, Adobe Dreamweaver, Adobe Flash, Adobe ColdFusion, Adobe GoLive, MS FrontPage,
Opracowanie ścieżki dźwiękowej: studio nagrań.
 
Polecamy naszą pomoc przy wieloetapowych projektach lokalizacyjnych. Zapytaj nas o wycenę czy też sugerowane rozwiązania dla dostosowania Twojego produktu do wymagań użytkowników na całym świecie. W Lingua Lab mówimy wieloma językami używając specjalistycznych terminów z Twojej branży!