Testowanie

Mało kto z nas lubił sprawdziany w szkole czy kolokwia na studiach. Po latach stwierdzamy jednak, że bez nich niewiele wiedzy zostałoby w naszych głowach.
 
W Lingua Lab nauczeni prostymi życiowymi sytuacjami oraz bogatym doświadczeniem branżowym wiemy, że oprócz wykonania procesu lokalizacji aplikacji, należy potem zweryfikować poprawność jej działania. Właśnie w trosce o najwyższą jakość usług oferujemy usługi testowania.
 
Testowanie w Lingua Lab jest dopasowane do typu produktu czy aplikacji pracującej w nowej wersji językowej(lub też w nowych wersjach językowych), której dotyczy proces lokalizacji i tłumaczenia. Proponujemy:
  • testowanie lokalizowanego oprogramowania i multimediów (interfejsu użytkownika, funkcjonalności, systemu pomocy, technologii mobilnych),
  • testowanie przeprowadzonej lokalizacji w ramach globalizacji stron internetowych,
  • testowanie lokalizacji gier komputerowych i gier on-line (igaming, online gambling),
  • testowanie funkcji internacjonalizacji.
 
Wykonując testowanie sprawdzamy stabilność, zgodność, interoperacyjność, funkcjonalności oraz zabezpieczenia aplikacji w nowej wersji językowej, zarówno na poziomie oprogramowania klienta, jak i oprogramowania zewnętrznego. Daje to pewność, że otrzymujesz produkt, którego działanie będzie Cię w pełni satysfakcjonować. Zapraszamy do skorzystania z usług lokalizacyjnych w Lingua Lab.
 
Przetestuj nas! Wyślij zapytanie lub skontaktuj się z naszymi pracownikami.
 
 
Wyślij zapytanie o tłumaczenie na adres: info@lingualab.pl
 

 

błyskawiczna_wycena_tłumaczenia_LinguaLab