Tłumaczenia specjalistyczne – pisemne, ustne, przysięgłe

 
Czy wiesz, że szansa na zyskanie nowego klienta zwiększa się trzykrotnie (!), jeśli zwracasz się do niego w jego własnym języku?
  
Z tego powodu w Lingua Lab zajmujemy się kompleksową obsługą w zakresie usług językowych. Wykonujemy:
Pomożemy Ci w zakresie wszystkich języków europejskich oraz azjatyckich i bliskowschodnich, tłumacząc zwykle z języka obcego na ojczysty język tłumacza. Do Twoich usług pozostawiamy szerokie grono rygorystycznie wyselekcjonowanych ekspertów z różnorodnych dziedzin.
 
Tłumaczenia, które wykonujemy w Lingua Lab pozwalają naszym klientom na:
  • prowadzenie płynnej komunikacji z międzynarodowym otoczeniem,
  • wejście z sukcesem na nowe rynki,
  • skuteczne wprowadzanie nowych produktów,
  • zawarcie nowych, intratnych kontraktów,
  • zyskanie bezcennej przewagi konkurencyjnej.
Pamiętaj, że zlecając tłumaczenie tak naprawdę tworzysz swój własny wizerunek w danym kręgu językowym i kulturowym. Tylko usługi wysokiej jakości pozwolą Ci na sprostanie Twym wysokim aspiracjom. Zachęcamy do osobistego kontaktu z naszym zespołem lub do przesłania tekstu do wyceny.
 
 
Dlaczego jesteśmy pewni tak wysokiej jakości naszych tłumaczeń?
 
Zobrazujmy to przykładem.
 
Nie trzeba interesować się sportem, żeby wiedzieć, że w każdych zawodach biorą udział zawodnicy i osoby je oceniające. O meczu piłkarskim często mawia się, że był porywającym spektaklem, pełnym emocji, podbramkowych sytuacji i gry fair play. Jednak jeden z jego uczestników zazwyczaj bywa zupełnie niewidoczny.
 
O kim mowa? Oczywiście o sędzi. To on kontroluje reguły gry i znacząco wpływa na poziom widowiska sportowego.
 
Podobnie jest z dobrym tłumaczeniem. Kto inny niż właściwe biuro tłumaczeń jest ważniejszy? To my decydujemy, który z członków naszego dużego grona sprawdzonych lingwistów będzie najodpowiedniejszy do tłumaczenia Twojego tekstu. To my zarządzamy projektem na każdym z etapów realizacji, pilnując by zasady współpracy były zawsze przestrzegane.
 
Bez profesjonalnego biura tłumaczeń – podobnie jak bez fachowego sędziego piłkarskiego – trudno rozegrać pewne sprawy. Dlatego doskonale znamy nasze miejsce – jesteśmy jednym ze składników Twojego międzynarodowego sukcesu. Czy ważnym? Mówiąc nieskromnie: tak.
 
Nieistotne jaką branżę reprezentujesz i w jakim języku prowadzisz komunikację z otoczeniem – potrzebujesz bezbłędnego, terminowego, dyskretnego dostawcy tłumaczeń i usług lokalizacyjnych. Lingua Lab zapewni Ci niezbędne składniki Twojego sukcesu na rynkach zagranicznych.
 
Możesz nam oczywiście uwierzyć na słowo, ale najlepiej po prostu nas sprawdź. Zapytaj naszych specjalistów lub zamów bezpłatną wycenę tłumaczenia.
 
 
Wyślij zapytanie o tłumaczenie na adres: info@lingualab.pl
 

 

błyskawiczna_wycena_tłumaczenia_LinguaLab