Kompleksowe tłumaczenia dla firm, instytucji, wydawnictw

 
Doświadczenie nauczyło nas, że Twoje potrzeby tłumaczeniowe nigdy nie ograniczają się do jednego typu usługi. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Partnerów – firm, instytucji, korporacji, wydawnictw czy agencji rekrutacyjnych – stworzyliśmy elastyczne, kompleksowe i łatwo dostępne rozwiązania.
 
Skontaktuj się z działem sprzedaży a nasz specjalista po zapoznaniu się z Twoimi oczekiwaniami przedstawi indywidualną i sprofilowaną propozycję obsługi Twoich zleceń. Przejdź do poszczególnych zakładek i poznaj całą gamę rozwiązań dla biznesu. Już dziś możesz wybrać:
  • Usługi dla firm – komfortowa oferta współpracy, dopracowana wspólnie z Tobą i dlatego idealnie dopasowana do Twoich potrzeb i budżetu.
  • Usługi dla wydawnictw – niestandardowa propozycja w zakresie tłumaczenia książek i innych tekstów do publikacji. Pilotujemy Twoje zlecenia co najmniej do momentu uruchomienia maszyn drukarskich.
  • Outsourcing językowy – wygodne rozwiązanie dla zapracowanych managerów. Zyskujesz dział tłumaczeń lub tłumacza-asystenta w siedzibie Twojej firmy.

Wykorzystanie pakietów Business to Business Lingua Lab pomoże rozwinąć Twoją działalność i zwiększyć sprzedaż. Zapewnij sobie doskonałą komunikację z otoczeniem i właściwy odbiór Twoich nowych produktów.
 
Zainwestuj w bezpieczne lądowanie na zagranicznych rynkach. Dlaczego nie miałbyś zająć pozycji lidera w Twojej branży? Zawsze odczuwamy satysfakcję, gdy nasi klienci z naszą pomocą osiągają ponadprzeciętne wyniki oraz cele biznesowe.
  
Chętnie porozmawiamy z Tobą osobiście i uzgodnimy Twoją strategię komunikacji w globalnym świecie. Napisz do nas lub zadzwoń, odpowiemy błyskawicznie!


 

Wyślij zapytanie o tłumaczenie na adres: info@lingualab.pl

błyskawiczna_wycena_tłumaczenia_LinguaLab