Outsourcing językowy

 
Czy kiedykolwiek potrzebowałeś tłumacza do wykonania pilnego zadania na „wczoraj”? Właśnie tu i teraz? Wypełniając codzienne obowiązki czasem nie jesteś w stanie wszystkiego przewidzieć. W dodatku, w języku obcym często pracuje się wolniej niż w ojczystym, stąd niezbędna jest pomoc osoby trzeciej, która być może ze względu na szczególne warunki powinna znajdować się zaraz obok Ciebie, w siedzibie Twojej firmy. Co możemy dla Ciebie zrobić?
 
W Lingua Lab, kierując się bogatym doświadczeniem branżowym, przygotowaliśmy specjalną ofertę dla firm, korporacji, agencji rekrutacyjnych i instytucji. Służymy Ci naszym doświadczeniem w rekrutacji i testowaniu kompetentnych lingwistów oraz koordynacji i kontroli ich pracy a Ty oszczędzasz czas i skupiasz się na swoich głównych obowiązkach. Satysfakcjonujące rozwiązanie dla obu stron, prawda?
 
Proponujemy następujący outsourcing językowy:
  • outsourcing działów tłumaczeń,
  • outsourcing tłumacza-asystenta.
 
Outsourcing językowy Lingua Lab jest kluczowy, gdy wymagania co do jakości są bardzo wysokie a brak jest zasobów, które utrzymają te standardy. Nasi pracownicy – Twoimi pracownikami! To sprawdzone i efektywne rozwiązanie.
 
Bogate doświadczenie Lingua Lab poświadcza nasze wysokie kompetencje w zakresie komponowania jedno- lub wieloosobowych działów tłumaczeń dla Twojej firmy. Wykonujemy:
  • ekspertyzy językowe – przeprowadzamy rekrutację kandydatów na pracowników z wymaganą biegłą znajomością danego języka lub dokonujemy oceny poziomu merytorycznego tłumaczeń kandydatów na stanowisko tłumacza,
  • pisemne tłumaczenia dokumentacji firmowej, tłumaczenia finansowe, księgowe, prawnicze czy też specjalistyczne z zakresu podstawowej dziedziny Twojej działalności gospodarczej,
  • tłumaczenia ustne, np. podczas obrad rady nadzorczej czy szkoleń pracowników,
  • usługi lokalizacji oprogramowania, stron WWW, multimediów i gier,
  • usługi DTP.
 
Czym w praktyce jest outsourcing językowy?
  
Outsourcing działów tłumaczeń
 
Jeśli w Twojej firmie istnieje potrzeba, aby tłumaczenia były realizowane wewnętrznie, np. ze względu na procedury bezpieczeństwa, to możesz w końcu odetchnąć z ulgą. W Lingua Lab zbudujemy dla Ciebie stały zespół tłumaczy, zgodnie z wymaganymi kombinacjami językowymi oraz tematyką tekstów.
 
Sprawnie zarządzamy przepływem informacji i na bieżąco informujemy Cię o przebiegu prac. Optymalizujemy procesy tłumaczeniowe i zarządzamy zgromadzonymi bazami tłumaczeń. Z pewnością będziesz zadowolony, że kierownikiem Twojego działu tłumaczy jest właśnie Lingua Lab.
 
Outsourcing tłumacza-asystenta
 
W przypadku gdy potrzebujesz tłumacza wewnątrz Twojej firmy do realizacji konkretnego projektu krótko- lub długoterminowego, propozycja dedykowanego tłumacza-asystenta z pewnością Cię ucieszy.
 
Mogą to być proste zlecenia, jak np. tłumaczenie na potrzeby wielojęzycznego zespołu przygotowującego prezentację, czy też bardziej złożone, np. kilkumiesięczne tłumaczenia dla ekipy budującej autostradę. Mechanizm działania będzie ten sam. Najpierw dokonamy selekcji kandydatów ściśle według Twoich wymagań, następnie poprosimy Cię o wyrażenie akceptacji na daną osobę zanim wybrany aplikant przystąpi do realnej pracy.
 
Jeśli Twoja prośba będzie pilna i będziemy musieli znaleźć tłumacza np. na „za 2 godziny do rozmowy telefonicznej, z której trzeba będzie sporządzić pisemny raport”, również sprostamy Twoim wymaganiom. Nasza baza doświadczonych i wykwalifikowanych tłumaczy jest rozległa, a my jesteśmy zawsze przygotowani, by szybko podać Ci pomocną dłoń.
 
Kilka ciekawych, dodatkowych informacji o możliwościach współpracy z Lingua Lab znajdziesz także w zakładce usługi dla firm. Polecamy kontakt z naszym działem sprzedaży już dziś. Spotkajmy się także, by porozmawiać o outsourcingu usług tłumaczeniowo-lokalizacyjnych dla Twojej firmy.
 
Więcej informacji o naszych metodach pracy uzyskasz przechodząc do zakładek języki i branże oraz poszczególnych typów usług. Skontaktuj się z naszym zespołem – szybko spełnimy Twoje życzenia.
 
 


 
 

Wyślij zapytanie o tłumaczenie na adres: info@lingualab.pl

błyskawiczna_wycena_tłumaczenia_LinguaLab