Tlumaczenia konferencyjne

 
W dobie globalizacji potrzeba współpracy i porozumienia stała się silniejsza niż kiedykolwiek. Czy ktoś z nas wyobraża sobie jeszcze prowadzenie interesów, wymianę myśli czy realizowanie dużych projektów wyłącznie w lokalnym środowisku?
 
Potrzeba spotkania i współdziałania – np. podczas dużej międzynarodowej konferencji czy sympozjum – jest nieodzownym składnikiem dzisiejszej kultury, biznesu, pracy i nauki. Jednym z nadrzędnych celów Lingua Lab jest efektywne, profesjonalne i dyskretne uczestnictwo w sukcesie Twoich międzynarodowych spotkań.
 
Lingua Lab organizuje tłumaczenia konferencyjne w sposób kompleksowy:
  • zapewniamy tłumaczy ustnych (konsekutywnych i symultanicznych) wszystkich języków europejskich oraz azjatyckich i arabskich podczas wydarzeń w Polsce i za granicą, także tłumaczących z języka obcego na język obcy,
  • dostarczamy sprzęt do obsługi technicznej konferencji oraz tłumaczeń symultanicznych w Polsce i za granicą,
  • na życzenie naszych klientów organizujemy konferencje i eventy firmowe także od podstaw: bogaty program wydarzenia, noclegi, transport, wyżywienie, dodatkowe atrakcje.
Wiemy o tym, że w organizowaniu konferencji niezwykle ważny jest każdy detal. Jeśli jednak mamy do czynienia ze spotkaniem o charakterze międzynarodowym, najważniejszym elementem jest kompetentny tłumacz, bo toon wypowiada się w imieniu mówców i wpływa na jakość komunikacji podczas spotkania.
 
Skontaktuj się z Lingua Lab a pomożemy Ci sprawnie przeprowadzić każde ważne spotkanie, nawet na bardzo wysokim szczeblu.
 
 
Wyślij zapytanie o tłumaczenie na adres: info@lingualab.pl
 

 

błyskawiczna_wycena_tłumaczenia_LinguaLab