Obsługa techniczna tłumaczeń symultanicznych i konferencji

 
Organizacja międzynarodowych wydarzeń wymaga skoordynowania wielu działań. Chętnie skrócimy Twoją listę zadań i zajmiemy się obsługą techniczną i tłumaczeniową konferencji, sympozjum, badań fokusowych czy innego rodzaju wydarzenia.
 
Od strony technicznej perfekcyjne zorganizowanie spotkania przedstawicieli różnych narodów, wymaga dostarczenia odpowiedniego sprzętu, dostosowania jego ustawień do układu i akustyki pomieszczenia, do aparatury dostępnej na miejscu, przetestowania go i wykonania wielu innych drobnych czynności.
 
Zajmie się tym grupa wykwalifikowanych techników Lingua Lab, którzy czuwać będą także podczas trwania całego tłumaczenia konferencyjnego. To podstawowy warunek udanego spotkania na wysokim szczeblu.
 
Współpracując z Lingua Lab masz pewność, że sprzęt konferencyjny będzie funkcjonować jak w szwajcarskim zegarku.
 
Zestawy odbiorników przekładu, kabina tłumaczeniowa, nagłośnienie oraz wszelkie inne, niezbędne oprzyrządowanie to niezawodny pakiet, który dajemy Ci w standardzie. A może życzysz sobie jeszcze nagranie ścieżki dźwiękowej albo multifony ułatwiające dyskusję podczas debaty? Bardzo chętnie – dysponujemy bogatym zapleczem technicznym w całej Polsce.
 
Z nami o Twojej konferencji będzie mówić się jeszcze długo po jej zakończeniu i to tylko w pozytywnym świetle! Skontaktuj się z Lingua Lab już dziś.
 

 

Wyślij zapytanie o tłumaczenie na adres: info@lingualab.pl
 

 

błyskawiczna_wycena_tłumaczenia_LinguaLab