Kontrola jakości tłumaczeń

 
W Lingua Lab od samego początku tworzymy firmę z myślą o tym, że najważniejsze są dla nas relacje długofalowe i zaufanie naszych Parterów. Pełna satysfakcja klienta to dla nas definicja jakości.
 
Kontrola jakości tłumaczenia to wieloetapowy proces, który zaczyna się od doboru każdego kolejnego członka zespołu naszych lingwistów.

Tłumacze, korektorzy i redaktorzy przechodzą krok po kroku trudny proces rekrutacyjny – analizę dokumentów aplikacyjnych, próbne tłumaczenie z zakresu kombinacji językowej oraz tematyki, zadeklarowanej jako specjalizacja tłumacza, a po pozytywnym (minimum 80% punktów) przejściu testów, początkową pracę pod kontrolą Eksperta.

Dzięki temu czasochłonnemu procesowi, Ty masz pewność, że Twoje ważne dokumenty są w rękach osoby o wysokich kompetencjach i doświadczeniu. Tłumaczą dla nas tylko najlepsi z najlepszych, istny językowy Dream Team!
 
Istotnym elementem, na który kładziemy nacisk w Lingua Lab jest także komfort współpracy. Chcemy, żebyś czuł się u nas, jak u siebie w domu. Specjaliści z działu sprzedaży po zapoznaniu się z Twoimi oczekiwaniami, dopasują idealne dla Ciebie rozwiązania a indywidualny kierownik Twoich projektów będzie z uwagą nadzorował wszystkie Twoje zlecenia.
 
Dążąc do perfekcji opracowaliśmy też szczegółowy proces tłumaczenia. Ściśle przestrzegając akredytowanych norm wiemy, jak przygotować profesjonalne tłumaczenie, dzięki któremu Twój biznes będzie rozkwitał.
 
Jak wygląda pełny proces tłumaczenia (tzw. tłumaczenie TEP – Translation, Editing, Proofreading)?
 
Twoje tłumaczenie przekazujemy doskonałym tłumaczom a następnie poddajemy surowej ocenie – korekcie i redakcji.
 
Nasi korektorzy (eksperci branżowi z biegłą znajomością języka) sprawdzają na tym etapie poprawność merytoryczną tekstu, a redaktorzy (native speakerzy ze szczególnymi umiejętnościami językowymi) przyglądają mu się bacznie od strony literackiej i gramatycznej.
 
Wszystko to, w połączeniu z nowoczesnymi narzędziami wspomagającymi proces tłumaczenia, daje znakomity efekt. Co istotne, działając wieloetapowo, robimy to efektywnie i wkładamy w to cały nasz talent i umiejętności. Tak, jak tego oczekujesz.
 
Wiemy, że cenisz szybkość, skuteczność i dokładność, dlatego nad wszystkimi projektami czuwa kierownik, który odpowiedzialny jest za każdy etap ich realizacji oraz komunikację z Tobą. Sumując wszystkie składniki procesu kontroli jakości Twojego tłumaczenia, w naszym laboratorium językowym zawsze otrzymujemy ten sam powtarzalny wynik: mission complete.
 
 
Skorzystaj z naszych tłumaczeń spełniających rygorystyczne normy jakościowe a będziesz w spokoju cieszył się sukcesem Twojej firmy. Lingua Lab to solidny, pewny i godny zaufania partner w tłumaczeniach i lokalizacji. Skontaktuj się z nami i prześlij projekt do bezpłatnej wyceny.