Tłumaczenia pisemne

 
Papier jest cierpliwy, ale czy Ty także? Tłumaczenia, które zlecasz, bezpośrednio wpływają na Twój wizerunek i to, jak postrzegają Cię Twoi klienci i kontrahenci. Radzimy zatem nieśmiało – kwestie dotyczące Twojej marki, powierzaj tylko specjalistom gwarantującym usługi najwyższej jakości. Pozwól Lingua Lab być ambasadorem Twoich interesów i reprezentować Cię w tłumaczeniach pisemnych.
 
Jednym z naszych podstawowych obszarów działalności są specjalistyczne i wąskospecjalistyczne tłumaczenia pisemne (zwykłe i przysięgłe) z wielu dziedzin tematycznych i w zakresie wszystkich języków europejskich oraz azjatyckich i arabskich, w szczególności z języków zachodnioeuropejskich na środkowo- i wschodnioeuropejskie.
 
Wykonujemy także korektę merytoryczną tłumaczeń oraz redakcję językową, zależnie od typu tekstu. Twoje zlecenia powierzamy starannie dobranemu zespołowi lingwistów, zgodnie z tematyką i kombinacją językową Twojego tłumaczenia. Zobacz, w jak wielu sytuacjach możemy Ci pomóc. Tłumaczymy w nasepujących dziedzinach:

Dokumentacja techniczna, raporty z badań klinicznych i materiały rejestracyjne leków, umowy i dokumentacje przetargowe, raporty, sprawozdania finansowe i prospekty emisyjne, materiały marketingowe i informacje prasowe, prezentacje multimedialne, oprogramowanie, strony internetowe i gry komputerowe, specjalistyczne artykuły naukowe i książki czy opracowania dotyczące Twojego innowacyjnego start-up’u – wszystko to, jeśli ma być udostępnione międzynarodowym kooperantom, wymaga profesjonalnego tłumaczenia, w którym pomoże Ci Lingua Lab.
 
Jak nasze biuro tłumaczeń realizuje tak różnorodne projekty?
 
Otóż: wymagamy specjalizacji – od naszych lingwistów oraz bardzo sprawnego zarządzania – od naszych kierowników projektów. To bardzo prosty klucz do sukcesu, który otwiera nawet najbardziej skomplikowane zamki.
 
Kompleksowość usług, elastyczne podejście i indywidualne traktowanie zapewni Ci pełen komfort współpracy. Jesteśmy dla Ciebie i szanujemy Twój czas.
Skontaktuj się także z naszym działem ds. obsługi klienta i poproś o bezpłatną wycenę Twojego projektu językowego. Odpowiemy z uśmiechem i błyskawicznie!
 
 
 

Wyślij zapytanie o tłumaczenie na adres: info@lingualab.pl
 

błyskawiczna_wycena_tłumaczenia_LinguaLab